بازاریابی, فروش, تبلیغات, فروش اینترنتی, تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی, سئو, تجارت الکترونیک, برندینگ

smartwifi، وایرلس هوشمند – آواتاج
logo

آواتاج

شرکت توسعه تجارت آواتاج ارایه کننده راهکارهای تجارت الکترونیک - بازاریابی اینترنتی - مدیریت ارتباط با مشتریان و هوش تجاری می باشد
info@avataj.com
031-33932425
031-33932422
09131098875
09130353597

smartwifi، وایرلس هوشمند

smartwifi

smartwifi، وایرلس هوشمند

اسمارت وای فای تحت پردازش ابری به صورت سیستم هوشمند کنترلی یکپارچه، سازماندهی گردیده است. جهت مدیریت اینترنت و رفتار کاربران از یک روتر که یک دستگاه سخت افزاری بوده، استفاده می کنند. به بیان دیگر سیستم هوشمند کنترلی یکپارچه، با کنترل بر وای فای اماکن مختلف، تمام رفتارهای کاربران را شناسایی کرده و قادر به احراز هویت هر یک می باشد. قطعا برای راه اندازی چنین سیستم هوشمند و وسیعی نیازمند یکسری پیش نیازهایی نیز است که شامل: تامین اینترنت مناسب برای توزیع عمومی و آنتن دهی موبایل برای ارسال و دریافت پیامک ها

smartwifi

کاربردها

  • دیجیتال مارکتینگ برای افزایش کاربران شبکه های اجتماعی و افزایش ترافیک وب سایت
  • جمع آوری اطلاعات مشتریان: با کاوش و پیمایش کاربران و احراز هویت آنها اطلاعات وسیعی از رفتارکاربر، اطلاعات هویتی و تماسی جمع آوری می شود.
  • تحقیقات بازار و توسعه محصول: گاهی تصمیم گیری در جایگاه یک مدیر خیلی سخت گرفته می شود که با انجام امور تحقیقاتی با استفاده از پارامترهای سنجشی برای جمع آوری نظرات و اطلاعات تصمیم گیری را بسیار آسان تر می کند.
  • بهبود رضایت مشتریان: قطعا با بهره مندی از ترافیک عادلانه، اتصال های خاص و ایجاد وفاداری می توان به عنوان یک ارزش افزوده، در قالب سرویس اینترنتی بیان کرد.
  • مدیریت هزینه: با مدیریت کنترلی که بر روی استفاده از ترافیک و حجم اینترنت اعمال گردیده؛ می توان از مصرف بی رویه و تقسیم ترافیک که باعث خریدهای اضافی شده جلوگیری کرد.
  • مدیریت رفتار کارکنان: مدیریت رفتار کارکنان: می توان دسترسی کارمندان بر اساس نیازمندی آنان به اینترنت تعریف کرد.
  • مدیریت اتصال کاربران غیر کاربردی: با مدیریت هوشمند کاربران مشکوک، و یا مدیریت کاربران در پنل مدیریت، شناسایی و از اتصال غیر عادی آنها جلوگیری می گردد.

احراز هویت، اتصال یکپارچه، مسیردهی، نگهداری سوابق رفتار کاربران، مدیریت گروه های کاربری، مدیریت کاربران مشکوک، فهرست اتصالات سیاه، لیست هویت های تایید نشده، مدیریت کیفیت ارائه کیفیت، کنترل مجوز فایل فرمت ها، تجمیع سرویس های اینترنت، اتصال موقت، نظرسنجی، ارسال پیامکی خودکار، گزارش گیری، قابلیت مدیریت شعب، مدیریت گروه های کاربران، مدیریت پیام اطلاع رسانی و اخطار مدیریت از امکانات موجود در وایرلس هوشمند می باشد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت