بازاریابی, فروش, تبلیغات, فروش اینترنتی, تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی, سئو, تجارت الکترونیک, برندینگ

9 مزیت استفاده از ویدئو مارکتینگ – آواتاج
logo

آواتاج

شرکت توسعه تجارت آواتاج ارایه کننده راهکارهای تجارت الکترونیک - بازاریابی اینترنتی - مدیریت ارتباط با مشتریان و هوش تجاری می باشد
info@avataj.com
031-33932425
031-33932422
09131098875
09130353597

۹ مزیت استفاده از ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ

۹ مزیت استفاده از ویدئو مارکتینگ

این مزیت ها ممکن است با تعدادی از اهداف مشترک باشند ولی باید دانست که اول از همه باید شما دقیقا هدف خود را تعیین کرده و سپس اقدام به تولید فیلم و ویدئو مارکتینگ کنید.

۱. مشتریان شما ویدئو را بیشتر تماشا می کنند
تحقیقات ثابت کرده است که مشتریان به ویدئو بیشتر از متن یا عکس توجه می کنند و آن را مشاهده می کنند. حقایق جالب زیر را بهتر است که بدانید:

۹۲% تبلیغات محصولات و فروش B2B با استفاده از ویدئو آنلاین است.
۴ میلیارد ویدئو روزانه در یوتیوب به اشتراک گذاشته می شود.
یک سوم خریدارها، خرید های خود را بعد از مشاهده ویدئو انجام می دهند.

۲. تبلیغات ویدئویی باعث فروش سریع تر محصول می شود
بزرگترین وب سایت های فروش آنلاین دنیا مانند آمازون و ای بی، بیان کرده اند که با افزودن ویدئو مارکتینگ به محصولاتشان، نرخ فروش آن ها ۳۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

۳. کاربران ویدئو را به اشتراک می گذارند
هر کاربری که ویدئویی را جذاب ببینید، حتما آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد تا دیگر دوستان خود آن را مشاهده کنند. روزانه و در هر دقیقه، بیش از ۷۰۰ ویدئو در توییتر توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

ویدئو مارکتینگ

۴. ویدئو مارکتینگ را می توان در میان کاربران موبایلی استفاده کرد
تعداد افرادی که ویدئو ها را با استفاده از موبایل مشاهده می کنند، رو به افزایش است. جالب است بدانید که ۸۸ درصد ویدئوهایی که زمان آن ها زیر ۳۰ ثانیه است، در موبایل ها مشاهده می شود. مخصوصا اگر اینکه در طراحی ویدئو از حالت رسپانسیو استفاده شده است.

۵. ویدئوها بهترین فرمت برای اطلاع رسانی و آموزش هستند
به غیر از صدا و تصویر که برای آموزش نیز استفاده می شود، از ویدئو مارکتینگ هم برای آموزش می توان استفاده کرد. مزیت استفاده از ویدئو در آموزش این است که می توان تمامی جنبه ها به صورت کاملا زنده نمایش داد ولی در عکس و تصویر محدودیت هایی وجود دارد و نمی توان هر نوع مطلبی را با آن ها به صورت کامل آموزش داد.

۶. موتورهای جستجو برای ویدئو ها ارزش قائل هستند
موتورهای جستجو امروزه بیشتر از گذشته به ویدئو مارکتینگ اهمیت می دهند. در بخش جستجوی ویدئو در موتورهای جستجو مانند عکس، بهترین ویدئو براساس رتبه بندی خاصی نمایش داده می شوند. به اشتراک گذاشته شدن ویدئو ها در شبکه های اجتماعی و قراردادن آن ها در بلاگ از مهمترین عواملی افزایش رتبه یک ویدئو می شوند و همچنین می توانند توجه کاربران را به خود جلب کنند.

۷. یک ویدئو می تواند در یک زمان کوتاه اطلاعات بسیاری را در اختیار کاربران قرار دهد
با استفاده از ویدئو مارکتینگ، مطالب زیادی نبست به عکس و تصویر و درزمان کوتاه تری را بیان کنید. برای خواندن یک متن معمولی حداقل ۱۰ دقیقه و برای یک عکس حداقل دو دقیقه زمان لازم است، ولی همان مطلب را می توان در عرض ۳۰ ثانیه با ویدئو به کاربران بیان کرد.

۸. با استفاده ویدئو داستان را راحت تر می توان بیان کرد
اثر احساسی که ویدئو مارکتینگ دارد، بسیار بیشتر از بقیه حالت ها می باشد. با استفاده از بیان دساتان ویدئو شما می توانید ارتباط بهتری را کاربران و مخاطبان خود برقرار کنید زیرا در تولید آن می توانید از انواع حالت های گرافیکی، صدا، نور و غیره که برای تولید فیلم لازم است استفاده کرده که در دیگر فرمت ها چنین قابلیتی وجود ندارد.

۹. تحلیل و بررسی آن راحت تر است
سایت های قابلیت اشتراک ویدئو درآن وجود دارد، به شما ابزارهای تحلیلی زیادی در خصوص ویدئوهایی که شما قرار داده اید، ارائه می دهد. این تحلیل شامل تعداد بازدیدها، شبکه های به اشتراک گذاری شده، تعداد لایک ها و غیره است که اطلاعات خوبی از میزان پیشرفت ویدئو مارکتینگ به شما می دهد.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت