بازاریابی, فروش, تبلیغات, فروش اینترنتی, تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی, سئو, تجارت الکترونیک, برندینگ

سرویس های ابری ذرت_مکعب – آواتاج
logo

آواتاج

شرکت توسعه تجارت آواتاج ارایه کننده راهکارهای تجارت الکترونیک - بازاریابی اینترنتی - مدیریت ارتباط با مشتریان و هوش تجاری می باشد
info@avataj.com
031-33932425
031-33932422
09131098875
09130353597

سرویس های ابری ذرت_مکعب

ذرت مکعب

سرویس های ابری ذرت_مکعب

با گسترش روز افزون فضای دیجیتال، استفاده از انواع کامپیوترها و گوشی های همراه قطعا به خاطر نیاز سریع و دسترسی آسان به اطلاعات است. اطلاعات مورد نیاز شامل همه نوع اطلاعاتی از قبیل شماره های کارت بانکی، رمز، فایل های نوشتاری، عکس و ویدئو هستند. برای همه افراد جابجایی و انتقال داده به سادگی امکان پذیر نیست و نیاز به سخت افزار و نرم افزار مناسب و خاص خود داشته تا بتوانند اجرا شوند. از فایل های سنگین و پرحجم، ویدئو ها هستند؛ که کاربر برای اجرای این گونه فایل ها باید برنامه های مناسب آن را پیدا کند.
علاوه بر کاربران، کسب و کارهای بسیاری هم مایلند که اطلاعات خود را به اشتراک بگذراند؛ کسب و کارهایی که در فضای دیجیتال به دنبال تجارت الکترونیک هستند؛ به نوعی برای خود به دنبال ایجاد مزیت هستند.

ذرت مکعب
قطعا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با تعداد زیاد، مسئله ی نیاز به فضا به میان می آید. با مکعب دیگر نگران فضای ذخیره سازی و انباشته شدن اطلاعات به طور نامنظم نباشید. مکعب میزبان اطلاعات، تمام کاربران و کسب و کارها است که ۵ گیگابایت فضای دیجیتالی رایگان به هر حسابی که در سایت ثبت نام کرده، اختصاص می گردد. درواقع سرویس های ابری ذرت_مکعب، ارائه دهنده سرویس ذخیره سازی ابری بر مینای object storage و ارائه دسترسی با استفاده از ابزارهای توسعه دهنده ها API و پنل مدیریت کاربری در موقعیت های جغرافیایی مختلف و همچنین CDN است.
ویژگی های ذرت_مکعب
انتخاب مناسب برای استارت‌آپ‌ها و سازمان‌ها
با داشتن قیمت مناسب و تخفیف های ویژه برای استارتاپ ها فرصت خوبی برای معرفی، خرید و فروش محصولاتشان است.
شروع رایگان
پس از ساختن مکعب، تا سقف اعتبار داده شده می توانید به طور رایگان فضا در اختیار داشته باشید و از این خدمت رایگان لذت ببرید.
همیشه در دسترس
بالا بودن سرورها با میزان بالای ۹۹ درصدی ، در دسترس بودن را به شما تضمین می کند.
با خیال راحت توسعه دهید
بدون نگرانی از کم بودن فضا به فعالیت خود بپردازید و اگر با مشکل فضا مواجه شدید، برای شما فضای بیشتری بدون ایجاد اخلال و مشکلی اختصاص داده و هزینه آن به صورت حساب شما اضافه می شود.
تلفیق سادگی و کارایی، پایش مکعب‌ها به صورت زنده، مدیریت فایل و امکان تغییر کلید دسترسی مکعب از امتیازهای بالای داشبور مکعب هستند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت