بازاریابی, فروش, تبلیغات, فروش اینترنتی, تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی, سئو, تجارت الکترونیک, برندینگ

تجارت الکترونیک – آواتاج
logo

آواتاج

شرکت توسعه تجارت آواتاج ارایه کننده راهکارهای تجارت الکترونیک - بازاریابی اینترنتی - مدیریت ارتباط با مشتریان و هوش تجاری می باشد
info@avataj.com
031-33932425
031-33932422
09131098875
09130353597
 

تجارت الکترونیک

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار در جهت کشف فرصت‌های بازار، و نیز آگاهی از وضعیت کلی بازار و رقبا، به صاحبان کسب‌وکارها و کسانی که به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار جدیدی هستند کمک می‌کند تا با اطلاع از وضعیت بازار، با اطمینان بیشتری برنامه‌ریزی‌های خود را انجام دهند. چنین تحقیقاتی به بسیاری از پرسش‌های کسب‌وکارها شامل چگونگی دسته‌بندی مخاطبان، نگرش مخاطبان، وضعیت رقابت در بازار، پیش‌بینی حجم بازار، پیش‌بینی میزان فروش و بسیاری پرسش‌ها اساسی دیگر پاسخ خواهد گفت. انجام تحقیقات بازار و دستیابی به نتایج قابل اتکا در فضای آنلاین نیازمند تخصص و تجربه کافی است. تاج با در اختیاز داشتن متخصصین میان‌رشته‌ای و نیز تجربیات وسیع در این حوزه، روشنگر راه شما برای ورود به دنیای مجازی خواهد بود.

تدوین مدل کسب وکار

پس از انجام تحقیقات بازار و شناخت مخاطبان، رقبا و وضعیت بازار، متدی که شرکت در فعالیت‌های تجاری در پیش گرفته و با کسب درآمد از طریق آن ثبات خود را حفظ می‌کند مشخص می‌شود. در این مدل با توجه به منابع در دسترس و نیاز مشتری، پیشنهادی برای عرضه ارزش مورد نظر مشتری و چگونگی کسب درآمد و منتفع شدن سازمان ارائه می‌شود. به تعبیری دیگر مدل کسب و کار چگونگی کسب درآمد توسط بنگاه را با مشخص کردن جایگاه آن در زنجیره ارزش مشتری تشریح می‌کند.گروه تاج با تکیه بر تجربیات فراوان و همکاری مؤثر در راه‌اندازی و مدیریت چندین کسب‌وکار نوپای الکترونیکی، شما را در طراحی و راه‌اندازی کسب‌وکارتان در فضای مجازی همراهی می‌کند.

مدل کسب و کار
a

تدوین برنامه استراتژیک

برنامه‌ریزی استراتژیک فرآیندی است که سازمان‌ها از آن برای هدایت و پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت‌ها خود با افق دید بلندمدت و در جهت دستیابی به اهداف و تحقق مأموریت سازمانی بهره می‌گیرند. این نوع برنامه‌ریزی، اگر به درستی تدوین شود، به انتخاب استراتژی‌هایی منجر می‌شودکه در صورت اجرای صحیح و به‌موقع، تعالی و پیشتازی سازمان را به ارمغان می‌آورد. با توجه به رقابت سنگین در فضای تجارت الکترونیک داشتن استراتژی‌های کاربردی برای پیشرفت مستمر در این فضا الزامی است. کارشناسان گروه تاج با بررسی محیط داخلی و خارجی سازمان شما، فرصت‌ها و تهدیدهای محیطی و قوت‌ها و ضعف‌های داخلی را شناسایی کرده و با درنظر داشتن مأموریت سازمان، شما را در تدوین اهداف بلندمدتتان همراهی می‌کنند.

تدوین برند

حفظ یکپارچگی و تناسب میان جزئیات وجوه مختلف یک برند با تعریف قوانین و استاندارد‌هایی میسر می‌شود که در یک مجموعه واحد تحت عنوان هویت برند گرد هم می‌آیند. در واقع هویت برند تعیین‌کنندۀ آرمان‌ها، ارزش‌ها و علائم شناسایی برند است. با توجه به ازدحام بسیار زیاد فضای مجازی داشتن یک هویت برند قوی جهت ایجاد تمایز برای کسب‌وکارهای آنلاین ضرورتی غیرقابل اجتناب است.گروه تاج با طراحی حرفه‌ای هویتی متناسب با شخصیت برندتان، مسیر تمایز از رقبا را برای شما فراهم می‌کند.

m

راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی

بدر یک تجارت الکترونیک وب‌سایت اولین و مهم‌ترین نقطه تماس با مخاطبان است. داشتن یک وب‌سایت جذاب و کاربر پسند همراه با استانداردهای فنی از مهم‌ترین عوامل جذب و حفظ مشتریان است. همچنین معرفی شایسته‌ برند و فراهم کردن دسترسی آسان به محصولات فروشگاه، با استفاده از چیدمان مناسب تصاویر و محتوا، از دیگر وظایف وب‌سایت فروشگاهی است که در صورت عدم طراحی حرفه‌ای و متناسب با نوع محصول یا خدمت، ممکن است به شکست کسب‌وکار منجر شود. کارشناسان واحد فناوری اطلاعات به همراه تیم تولید محتوای گروه تاج وب‌سایت فروشگاهی شما را با تمام ویژگی‌های فنی لازم، در قالب پلت‌فرمی حرفه‌ای ارائه می‌دهند.