بازاریابی, فروش, تبلیغات, فروش اینترنتی, تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی, سئو, تجارت الکترونیک, برندینگ

فرهنگ سازمانی – آواتاج
logo

آواتاج

شرکت توسعه تجارت آواتاج ارایه کننده راهکارهای تجارت الکترونیک - بازاریابی اینترنتی - مدیریت ارتباط با مشتریان و هوش تجاری می باشد
info@avataj.com
031-33932425
031-33932422
09131098875
09130353597

فرهنگ سازمانی

فرهنگ سازمانی

m

ایجاد محیطی صادقانه و شفاف

ما در گفتار و رفتار خود صادق هستیم و برای تسهیل و تقویت این فرهنگ در سازمان تلاش می‌کنیم. چیزی برای پنهان کردن در محیط کار نداریم و در همه سطوح سازمان شفاف هستیم.

کار آزادانه، پذیرش مسئولیت

ما هرگز در برخورد با مسائل و مشکلات، برای کنار کشیدن خود شانه بالا نمی‌اندازیم، بلکه برای قبول مسئولیت پیشگام شده و تا حصول نتیجه برای آن تلاش می‌کنیم. ما می‌دانیم که آزادی در محیط کار در کنار مسئولیت‌پذیری معنا پیدا می‌کند. ما می‌توانیم با این آزادی عمل، چشم‌انداز سرآوا را به بهترین شکل ممکن به واقعیت بدل کنیم.

m
m

پذیرای ایده‌های جدید و تبدیل آن‌ها به واقعیت

ما به روح کارآفرینی، ابتکار عمل و خلاقیت در هر سمت و مسئولیتی احترام می‌گذاریم و در عین حال برای حفظ و نگهداری چشم‌انداز اصلی خود می‌کوشیم. ما پذیرای ایده‌های جدیدی هستیم که می‌توانند باعث تغییر و بهبود سطح زندگی در جامعه شوند.

جشن برای هر دستاورد کوچک و بزرگ

ما برای جشن گرفتن منتظر پایان ماجرا نمی‌مانیم و هر پیروزی کوچک یا بزرگی را دلیلی برای شادمانی می‌دانیم. ما بر این باور هستیم که قدردانی و جشن‌گرفتن پیروزی‌های کوچک و بزرگ، موجب افزایش بهره‌وری و انگیزه خواهد شد.

m